Gabinet dermatologii i medycyny estetycznej Michała Rożalskiego w Warszawie to miejsce, które łączy w sobie stosowanie nowoczesnych metod, stawianie zdrowia na pierwszym miejscu oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Zawsze staram się odpisywać wszystkim zainteresowanym osobom jak najszybciej, udzielając jednocześnie jak najwięcej informacji na temat oferty oraz przeprowadzanych zabiegów.

tel.: +48 539 333 777

e-mail: kontakt@michalrozalski.pl

Klinika Dr Dębski

adres: ul. Tagore 3, 02-647 Warszawa

Zapisy na wizytę

Zachęcam do zapisywania się na wizyty konsultacyjne – szczególnie w przypadku nowych klientów – lub na wybrane zabiegi. Konsultacja jest bowiem okazją do zadania pytań dotyczących przebiegu zabiegów oraz efektów, jakie można uzyskać dzięki nim. W razie jakichkolwiek niejasności doradzę metody leczenia odpowiednie w danej sytuacji i wykluczę wówczas ewentualne przeciwwskazania.

Każdy przypadek jest inny, dlatego wymaga indywidualnego podejścia – w taki też sposób traktuję wszystkich klientów. Jestem do dyspozycji pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 20:00. Jednocześnie jestem pewien, że każdy znajdzie w tych godzinach odpowiadający mu termin na wizytę w gabinecie.

Wskazówki dojazdu do gabinetu

Gabinet dermatologii i medycyny estetycznej Michała Rożalskiego znajduje się na ul. Tagore 3 w Warszawie. Dojazd samochodem do tego miejsca jest bardzo prosty. W pobliżu gabinetu natomiast znajdują się liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne, na których klienci mogą zostawić swoje pojazdy podczas wizyty. Dla osób, które wolą korzystać z komunikacji miejskiej, sytuacja maluje się równie dobrze.

Najprostszym sposobem jest dojechanie metrem do stacji Wierzbno i przejście niedługiej reszty trasy spacerkiem. Dogodny dojazd zapewniają również linie tramwajowe (np. 17 do przystanku Wołoska) i autobusowe (np. 141 – przystanek Tagore’a 02, 172 – przystanek Wołoska 05, 222 – przystanek Joliot-Curie 02 lub 174 – przystanek Odyńca 01). Należy pamiętać o sprawdzeniu aktualnych rozkładów jazdy, aby uniknąć opóźnień i dotrzeć na czas na umówione spotkanie. Zapraszam do kontaktu.

Zapisz się na wizytę

Zapraszamy do kontaktu
od poniedziałku do piątku
od 9:00 – 20:00

Dane kontaktowe

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń lub napisz!

+48 539 333 777
kontakt@michalrozalski.pl

Gdzie przyjmuję?

Klinika Dr Dębski
ul. Tagore 3
02-647 Warszawa