Przeszczepy tłuszczu w blizny

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Ostrzykiwanie blizn przerosłych i keloidów

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Blizny przerosłe, bliznowce, Leczenie blizn

Leczenie blizn kwasem (TCA) CROS

Blizny, Blizny potrądzikowe

Wypełnianie blizn kwasem hialuronowym

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Podcinanie blizn

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Laserowa redukcja blizn

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Blizny przerosłe, bliznowce, Leczenie blizn

Liposukcja laserowa

Usuwanie drugiego podbródka

Nieinwazyjne usuwanie podbródka

Usuwanie drugiego podbródka

Lipoliza iniekcyjna

Usuwanie drugiego podbródka

Osocze bogatopłytkowe

Odmładzanie skóry twarzy, Redukcja rozstępów, Usuwanie zmarszczek

Leczenie laserowe

Blizny pooparzeniowe, Niwelowanie cieni pod oczami, Odmładzanie skóry twarzy, Usuwanie zmarszczek

Przeszczepy własnego tłuszczu

Modelowanie, Niwelowanie cieni pod oczami, Odmładzanie skóry twarzy, Usuwanie zmarszczek

Nici liftingujące

Modelowanie, Modelowanie ciała, Usuwanie drugiego podbródka

Kwas polimlekowy

Modelowanie, Odmładzanie skóry twarzy

Hydroksyapatyt wapnia

Modelowanie, Odmładzanie skóry twarzy

Kwas hialuronowy

Modelowanie, Niwelowanie cieni pod oczami, Odmładzanie skóry twarzy

Peelingi lekarskie

Odmładzanie skóry twarzy, Usuwanie zmarszczek

Mezoterapia igłowa

Niwelowanie cieni pod oczami, Odmładzanie skóry twarzy, Usuwanie zmarszczek

Nici PDO

Odmładzanie skóry twarzy, Usuwanie zmarszczek

Dbanie o wygląd to nie wymysł współczesności. Już w czasach starożytnych ludzie znali wiele sposobów na pielęgnację ciała i utrzymanie go w dobrej kondycji, co wpisywało się w ówczesny kult piękna. Z biegiem lat rodzaje i skuteczność zabiegów ewoluowały, dzięki czemu dzisiaj mamy do dyspozycji naprawdę efektywne metody usuwania niedoskonałości.

Jak się okazało, nowoczesna technologia sprzyja również pięknu.

Jako ludzie mamy zmysł estetyczny. Lubimy harmonię i piękne rzeczy, więc nic dziwnego, że szukamy tych cech także w naszym wyglądzie. Przede wszystkim w twarzy, która jest pierwszą i najważniejszą oznaką urody. Dlatego zabiegi medycyny estetycznej na twarz cieszą się tak dużą popularnością.

Czym jest medycyna estetyczna twarzy?

Medycyna estetyczna twarzy to zabiegi z pogranicza kosmetologii i chirurgii plastycznej. Mogą być doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji, jak również odpowiedzią na wiele problemów estetycznych i zdrowotnych. Dzięki nim pacjenci zyskują lepsze samopoczucie, poprawia się ich samoocena i wzrasta poziom zadowolenia z własnego wyglądu. To z kolei bezpośrednio przekłada się na poprawę komfortu życia.

Co więcej, w dzisiejszych czasach nowoczesne zabiegi nie są już tylko domeną celebrytów i ludzi bogatych. Stały się powszechne i przystępne cenowo dla każdego człowieka, dzięki czemu każdy z nas skutecznie zadba o własny wygląd.

Usunięcie niedoskonałości twarzy jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

Medycyna estetyczna twarzy — rodzaje zabiegów

Zabiegi estetyczne na twarz skupiają się w znacznej mierze na zwalczaniu oznak starzenia się skóry. Wygładzenie zmarszczek, poprawa jędrności skóry, korekta rysów twarzy – to główne problemy, z którymi zgłaszają się pacjenci.

W celu wygładzenia zmarszczek medycyna estetyczna twarzy stosuje najczęściej zabiegi z toksyną botulinową (zwaną potocznie botoksem), przeszczepy tłuszczu czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Do poprawy owalu twarzy doskonale sprawdzają się natomiast ultradźwięki, modelowanie kwasem hialuronowym, iniekcje z hydroksyapatytu wapnia oraz nici liftingujące.

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz oferują skuteczniejsze i bardziej zaawansowane rozwiązania niż kosmetologia. Jednocześnie są też mniej inwazyjne od zabiegów chirurgii plastycznej. Wykonujemy je ambulatoryjnie i zwykle nie wymagają rekonwalescencji lub jest ona krótka.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Połączenie nowoczesnych urządzeń z wiedzą i doświadczeniem jest gwarancją wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów. Pacjent zwykle ma kilka opcji na usunięcie danego problemu.

Jednak wybór najlepszej metody leczenia zawsze należy skonsultować ze specjalistą. Ustali on, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Pomoże też dobrać najskuteczniejszą terapię, która zapewni optymalne efekty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach, daję moim pacjentom pewność, że wszystkie zabiegi estetyczne na twarz zostaną wykonane z pełną precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Niezależnie od tego, czy chodzi o redukcję zmarszczek, poprawę jędrności skóry czy modelowanie twarzy — medycyna estetyczna rozwiąże ten problem. Czasem wystarczy tylko jeden mały zabieg, a już skorygujemy to, co nam przeszkadza.

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie drugiego podbródka