Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie

Laserowe leczenie naczynek na kończynach dolnych

Laserowe usuwanie tatuaży

Laserowe usuwanie tatuaży, Tatuaże

Leczenie blizn kwasem TCA

Blizny - leczenie i diagnostyka, Leczenie blizn

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadmiernej potliwości dłoni, stóp i pach, LECZENIE NADMIERNEJ POTLIWOŚCI DŁONI, STÓP I PACH TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Liposukcja laserowa

Modelowanie ciała

Laserowa redukcja rozstępów

Redukcja rozstępów

Przeszczepy tłuszczu w blizny

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Ostrzykiwanie blizn przerosłych i keloidów

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Blizny przerosłe, bliznowce, Leczenie blizn

Wypełnianie blizn kwasem hialuronowym

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Podcinanie blizn

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

LASEROWA REDUKCJA BLIZN – WARSZAWA

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Blizny przerosłe, bliznowce, Leczenie blizn

Osocze bogatopłytkowe

Odmładzanie skóry twarzy, Redukcja rozstępów, Usuwanie zmarszczek

Nici liftingujące

Modelowanie, Modelowanie ciała, Usuwanie drugiego podbródka

Mimo że dzięki tradycyjnej pielęgnacji i diecie utrzymamy ciało w dobrej formie, czasami to nie wystarcza. Nieraz borykamy się ze zmianami wyglądu (np. blizny, znamiona), których nie usuniemy konwencjonalnymi metodami. Wtedy w sukurs przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, którymi skutecznie naprawimy niedoskonałości.

Zabiegi pomogą nam również w innych sytuacjach.

Jako że ich inwazyjność jest bardzo niska, stanowią idealne wsparcie dla codziennej pielęgnacji (np. ujędrniają skórę). Ponadto, jeśli marzą nam się szybsze efekty diety, zabiegi wyszczuplające na ciało zbliżą sylwetkę do oczekiwanego wyglądu. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

Czym są zabiegi na ciało?

Medycyna estetyczna oferuje zabiegi z pogranicza kosmetologii i chirurgii plastycznej. Wpływają one bezpośrednio na poprawę komfortu życia, bo podnoszą poziom samoakceptacji i zadowolenia z własnego wyglądu. Zabiegi medycyny estetycznej efektywnie redukują defekty ciała, które często są przyczyną gorszego samopoczucia i niższej samooceny. Dzięki nim możemy skutecznie pozbyć się takich problemów jak znamiona, brodawki, blizny, nadmiar tkanki tłuszczowej czy utrata jędrności skóry.

Jednak miej na uwadze, że odpowiednia pielęgnacja jest równie ważna. Współczesne zabiegi na ciało są skuteczne i szybko eliminują problemy, z którymi się borykamy, ale późniejsze dbanie o dobry wygląd zależy już od nas.

Pod pojęciem „pielęgnacja” rozumiemy nie tylko regularne stosowanie odpowiednich kosmetyków, ale również zdrową dietę, aktywność fizyczną i unikanie szkodliwych nałogów. Dzięki kompleksowemu działaniu efekty zabiegów utrzymają się i będą jeszcze bardziej efektowne.

Jak wybrać odpowiedni zabieg?

Nowoczesna technologia dała nam możliwość walki z niedoskonałościami na wiele sposobów. Jednak wybór tego najlepszego najlepiej zostawmy specjaliście. Na konsultacji omawiamy nasz problem, a później lekarz dobiera najskuteczniejszą metodę terapii i planuje całą kurację.

Plan działania dopasowany idealnie pod nas gwarantuje, że zmaksymalizujemy efekty zabiegów.

Ponadto podczas konsultacji lekarz sprawdza, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do kuracji. Przede wszystkim dba o nasze zdrowie.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej na ciało są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Daleko im do tego, co dawniej kojarzyliśmy z poprawą wyglądu, czy do inwazyjnych operacji i nienaturalnych efektów. Dziś kuracje estetyczne wyraźnie modelują sylwetkę, ale robią to w sposobów nieprzerysowany.

Mimo to dla własnego dobra wybierajmy profesjonalne placówki, gdzie trafimy na dobrze wyszkolony personel.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach, daję pacjentom pewność, że wszystkie zabiegi na ciało zostaną wykonane z pełną precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Zabiegi medycyny estetycznej na ciało — rodzaje

Medycyna estetyczna koncentruje się na usuwaniu defektów. Zwiększając zadowolenie z wyglądu zewnętrznego, poprawia komfort życia. Oferuje skuteczniejsze i bardziej zaawansowane rozwiązania niż kosmetologia, które jednocześnie są mniej inwazyjne od zabiegów chirurgii plastycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy ambulatoryjnie. Zwykle nie wymagają rekonwalescencji. W ofercie są zarówno zabiegi laserowe, jak np. zamykanie naczynek, redukcja rozstępów czy leczenie przebarwień, jak i zabiegi chirurgiczne np. usuwania brodawek, znamion skórnych czy tłuszczaków.

Medycyna estetyczna zwykle oferuje kilka różnych metod leczenia tej samej przypadłości. Stwarza to możliwość lepszego dopasowania terapii do indywidualnego przypadku. I tak np. w celu leczenia blizn możemy zastosować kwas TCA, ostrzykiwanie sterydami, przeszczep tłuszczu, wypełnianie kwasem hialuronowym czy też leczenie laserowe.