Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe leczenie naczynek na kończynach dolnych

Laserowe usuwanie tatuaży

Laserowe usuwanie tatuaży, Tatuaże

Leczenie blizn kwasem (TCA)

Blizny - leczenie i diagnostyka, Leczenie blizn

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadmiernej potliwości dłoni, stóp i pach, LECZENIE NADMIERNEJ POTLIWOŚCI DŁONI, STÓP I PACH TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Laserowa redukcja rozstępów

Redukcja rozstępów

Przeszczepy tłuszczu w blizny

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Ostrzykiwanie blizn przerosłych i keloidów

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Blizny przerosłe, bliznowce, Leczenie blizn

Wypełnianie blizn kwasem hialuronowym

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Podcinanie blizn

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Leczenie blizn

Laserowa redukcja blizn

Blizny, Blizny - leczenie i diagnostyka, Blizny potrądzikowe, Blizny przerosłe, bliznowce, Leczenie blizn

Osocze bogatopłytkowe

Odmładzanie skóry twarzy, Redukcja rozstępów, Usuwanie zmarszczek

Nici liftingujące

Modelowanie, Modelowanie ciała, Usuwanie drugiego podbródka

Medycyna estetyczna oferuje zabiegi z pogranicza kosmetologii i chirurgii plastycznej. Wpływają one bezpośrednio na poprawę komfortu życia, podnosząc poziomu samoakceptacji i zadowolenia z własnego wyglądu. Zabiegi medycyny estetycznej skutecznie redukują defekty ciała, które często są przyczyną gorszego samopoczucia i niższej samooceny. Dzięki nim możemy skutecznie pozbyć się takich problemów jak znamiona, brodawki, blizny, nadmiar tkanki tłuszczowej czy utrata jędrności skóry.

Zabiegi medycyny estetycznej na ciało

Medycyna estetyczna koncentruje się na usuwaniu defektów. Zwiększając zadowolenie z wyglądu zewnętrznego, poprawia komfort życia. Oferuje ona skuteczniejsze i bardziej zaawansowane rozwiązania niż kosmetologia, a jednocześnie mniej inwazyjne od zabiegów chirurgii plastycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy ambulatoryjnie. Zwykle nie wymagają one też rekonwalescencji. W ofercie są zarówno zabiegi laserowe, jak np. zamykanie naczynek, redukcja rozstępów czy leczenie przebarwień, jak i zabiegi chirurgiczne np. usuwania brodawek, znamion skórnych czy tłuszczaków.

Medycyna estetyczna oferuje zwykle kilka różnych metod leczenia tej samej przypadłości. Stwarza to możliwość lepszego dopasowania terapii do indywidualnego przypadku. I tak np. w celu leczenia blizn możemy zastosować kwas TCA, ostrzykiwanie sterydami, przeszczep tłuszczu, wypełnianie kwasem hialuronowym czy też leczenie laserowe.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Połączenie nowoczesnego sprzętu z wiedzą i doświadczeniem gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Pacjent zwykle ma kilka opcji redukcji danego problemu. Jednak wybór najlepszej metody leczenia zawsze należy skonsultować ze specjalistą. Ustali on czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Pomoże też dobrać najskuteczniejszą terapię, która zapewni optymalne efekty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach, moi pacjenci mogą być pewni, że wszystkie zabiegi na ciało zostaną wykonane z pełną precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły.