Michał Rożalski

Specjalista Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologii WUM. Jako asystent WUM prowadziłem zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division WL i Wydziału Nauki o Zdrowiu. Zajmuję się działalnością naukową. Prowadzę badania na temat atopowego zapalenia skóry oraz badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Jestem autorem wielu publikacji w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Odbyłem liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej: zastosowanie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących, przeszczepu tłuszczu autologicznego, laseroterapii i modelowania ciała. Zajmuję się leczeniem atopowego zapalenia skóry, trądziku, łuszczycy, chorób włosów, naczyniaków i malformacji kapilarnych, diagnostyką zmian skórnych (dermoskopia) i dermatochirurgią.

Jako specjalista dermatologii i lekarz medycyny estetycznej zawsze poświęcam się w 100% mojej pracy, która jest dla mnie pasją.

Nowe technologie i postęp wiedzy w dermatologii i medycynie estetycznej jest ogromny. Pozwala to na wprowadzanie nowych rozwiązań w chorobach i stanach, które jeszcze kilka lat temu były nie do poprawy czy wyleczenia. Niezmierne ważny dla mnie jest ciągły rozwój i uczestnictwo w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych w Polsce i na świecie.

W tych dziedzinach trzeba ciągle się rozwijać w celu zapewnienia pacjentom jak najwyższych standardów diagnostyki, leczenia farmakologicznego i zabiegowego. W swojej pracy wykonuję zabiegi wykorzystując nowoczesne urządzenia i najlepsze materiały. Dzięki temu mogę zapewnić pacjentom najwyższe standardy bezpieczeństwa i uzyskać optymalne efekty terapii w celu poprawy ich jakości życia.

Jako lekarz medycyny estetycznej zawsze stawiam zdrowie pacjenta na pierwszym miejscu. Dlatego przed wyborem rodzaju terapii przeprowadzam szczegółowy wywiad i diagnostykę problemu. Dzięki temu już na wstępie nie tylko sprawdzam potencjalne przeciwwskazania do zabiegów, ale również oceniam, jaka kuracja będzie najlepsza w danej sytuacji. To jest właśnie to bezpieczeństwo, o którym wspomniałem wcześniej.

Co więcej, powyższa metodyka sprawia, że możesz liczyć na najlepsze efekty terapii, bo jest dostosowana specjalnie pod Ciebie.

Jeśli zdecydujesz się i odwiedzisz mój gabinet medycyny estetycznej, zaczniemy od konsultacji. Podczas prywatnej rozmowy określisz swoje oczekiwania i potrzeby, a ja dołożę wszelkich starań, aby je zrealizować. Stawiam na przyjacielską relację pacjent-klient, bo to najlepszy sposób na dobór idealnej kuracji dla indywidualnej osoby.

Wiem, że przychodzisz do mnie po wyraźne efekty zabiegów i że są one dla ciebie wyjątkowo ważne. Dlatego zagwarantuj sobie dobre wyniki terapii i postaw zarówno na nowoczesne urządzenia, jak i doświadczenie lekarskie. Jako specjalista medycyny estetycznej pomagam ludziom osiągnąć wymarzony wygląd i nie ustaję, dopóki na twarzy pacjenta nie pojawi się zadowolenie. Jest ono dla mnie potwierdzeniem, że dobrze wykonałem swoją pracę.

Jakich urządzeń używam?

Moja klinika medycyny estetycznej stawia tylko na najnowsze, innowacyjne rozwiązania, które pojawiły się w branży. Dzięki temu mogę zapewnić pacjentom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale również szybsze i wyraźniejsze efekty zabiegów. Laser, lifting, terapia ultradźwiękami (i inne) — niezależnie od wyboru, gwarantuję kurację na urządzeniach, z których korzystają największe i najpopularniejsze kliniki na świecie.

Wiedz też, że medycyna i dermatologia estetyczna zazwyczaj cechują się brakiem inwazyjności. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi większość zabiegów przeprowadzamy ambulatoryjnie, co oznacza, że wrócisz po nich do domu i nie musisz poświęcać czasu na rekonwalescencję.

CERTYFIKATY

pionowy10
pionowy9
pionowy8
pionowy6
pionowy5
pionowy4
pionowy3
pionowy 1
poziomy77
poziomy66
poziomy55
poziomy44
poziomy33
poziomy22
poziomy 11
poziomy 11
c1
c2
c3
c4
c5