MICHAŁ ROŻALSKI

doktor nauk medycznych

Jako specjalista dermatologii i lekarz medycyny estetycznej zawsze poświęcam się w 100% mojej pracy, która jest dla mnie pasją.

Nowe technologie i postęp wiedzy w dermatologii i medycynie estetycznej jest ogromny. Pozwala to na wprowadzanie nowych rozwiązań w chorobach i stanach, które jeszcze kilka lat temu były nie do poprawy czy wyleczenia. Niezmierne ważny dla mnie jest ciągły rozwój i uczestnictwo w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych w Polsce i na świecie.

W tych dziedzinach trzeba ciągle się rozwijać w celu zapewnienia pacjentom jak najwyższych standardów diagnostyki, leczenia farmakologicznego i zabiegowego. W swojej pracy wykonuję zabiegi wykorzystując nowoczesne urządzenia i najlepsze materiały. Dzięki temu mogę zapewnić pacjentom najwyższe standardy bezpieczeństwa i uzyskać optymalne efekty terapii w celu poprawy ich jakości życia.

Jako lekarz medycyny estetycznej zawsze stawiam zdrowie pacjenta na pierwszym miejscu. Dlatego przed wyborem rodzaju terapii przeprowadzam szczegółowy wywiad i diagnostykę problemu. Dzięki temu już na wstępie nie tylko sprawdzam potencjalne przeciwwskazania do zabiegów, ale również oceniam, jaka kuracja będzie najlepsza w danej sytuacji. To jest właśnie to bezpieczeństwo, o którym wspomniałem wcześniej.

Co więcej, powyższa metodyka sprawia, że możesz liczyć na najlepsze efekty terapii, bo jest dostosowana specjalnie pod Ciebie.

Jeśli zdecydujesz się i odwiedzisz mój gabinet medycyny estetycznej, zaczniemy od konsultacji. Podczas rozmowy określisz swoje oczekiwania i potrzeby, a ja dołożę wszelkich starań, aby je zrealizować. Stawiam na przyjacielską relację pacjent-lekarz, bo to najlepszy sposób na dobór idealnej terapii dla indywidualnej osoby.

Poznaj moje Certyfikaty