Michał Rożalski

Specjalista Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej WUM. Jako asystent WUM prowadziłem zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, English Division WL i Wydziału Nauki o Zdrowiu. Zajmuję się działalnością naukową. Prowadzę badania na temat atopowego zapalenia skóry oraz badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Jestem autorem wielu publikacji w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Odbyłem liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej: zastosowanie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej, nici liftingujących, przeszczepu tłuszczu autologicznego, laseroterapii i modelowania ciała. Zajmuję się leczeniem atopowego zapalenia skóry, trądziku, łuszczycy, chorób włosów, naczyniaków i malformacji kapilarnych, diagnostyką zmian skórnych (dermoskopia) i dermatochirurgią.

Jako specjalista dermatologii i lekarz medycyny estetycznej zawsze poświęcam się w 100% mojej pracy, która jest moją pasją. Nowe technologie i postęp wiedzy w dermatologii i medycynie estetycznej jest ogromny. Pozwala to na wprowadzanie nowych rozwiązań w chorobach i stanach, które jeszcze kilka lat temu były nie do wyleczenia czy poprawy. Niezmierne ważny dla mnie jest ciągły rozwój i uczestnictwo w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych w Polsce i na świecie.

W tych dziedzinach trzeba ciągle się rozwijać w celu zapewnienia swoim pacjentom jak najwyższych standardów diagnostyki, leczenia farmakologicznego i zabiegowego. W swojej pracy wykonuję zabiegi wykorzystując nowoczesne urządzenia i najlepsze materiały. Dzięki temu mogę zapewnić moim pacjentom najwyższe standardy bezpieczeństwa i uzyskać optymalne efekty terapii w celu poprawy ich jakości życia.

CERTYFIKATY

pionowy10
pionowy9
pionowy8
pionowy6
pionowy5
pionowy4
pionowy3
pionowy 1
poziomy77
poziomy66
poziomy55
poziomy44
poziomy33
poziomy22
poziomy 11
poziomy 11
c1
c2
c3
c4
c5